www.drop.org.pl

Kupując wymarzone mieszkanie zazwyczaj od razu mamy w głowie wizję, jak je urządzimy. Gdy już jednak zabieramy się za aranżację wnętrza, często mamy wątpliwości co do doboru stylistyki wnętrza, kolorów ścian czy mebli. Gdy się już z tym uporamy i przychodzi moment, kiedy możemy się wprowadzić, czegoś nam brakuje. Często tak jest, że mieszkanie zaraz po skończonym remoncie wygląda dosyć surowo.

Nawet jeśli preferujemy minimalistyczne wnętrza, to i tak okazuje się, że jest zbyt pusto. Jak sprawić, aby mieszkanie było bardziej przytulne? To, co sprawia, że pomieszczenie jest przytulne i chce się w nim spędzać czas, to wrażenie ciepła. Co ważne, ciepły kolor ścian nie oznacza od razu, że mieszkanie będzie przyjemne. Dużą rolę odgrywają dodatki.

Zatem warto pomyśleć, czy nie powiesić na ścianie obrazu przywodzącego na myśl pozytywne skojarzenia, a na komodzie nie postawić wazonu z kwiatami. Ważną rolę odgrywają także tkaniny. Warto na kanapie rozrzucić poduszki wykonane z przyjemnych w dotyku tkanin, takich jak welur, plusz lub wełna. Przytulności doda także dywan z grubym włosiem.

na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania z rynku wtórnego https://www.reh-beauty.pl