srodowisko.ekologiczny.edu.pl

Łazienka to pomieszczenie, któremu należy poświęcić sporo uwagi podczas aranżacji. Przede wszystkim dlatego, że jest to miejsce o wysokim poziomie wilgotności.

Poza tym, tak jak meble w salonie zawsze można poprzestawiać, tak tutaj już takiej możliwości nie będzie. Zatem należy zadbać o właściwe rozmieszczenie umywalki, prysznica i sedesu, tak aby łazienka była funkcjonalna i umożliwiała komfortowe wykonywanie różnych czynności.

Kolor glazury oraz fug również powinien być przemyślany, ponieważ nie będzie potem już możliwości wprowadzania zmian. Warto wybierać płytki z połyskiem, w kolorach innych niż biel.

Dlaczego? Brud i zachlapania, o które w łazience nie trudno, nie będą widoczne. Ponadto ze względów bezpieczeństwa warto zdecydować się na płytki antypoślizgowe.

W łazience zazwyczaj nie mamy okien, zatem ważną rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie. Dobrym rozwiązaniem są światła punktowe zamontowane w suficie oraz dodatkowe lampy przy lustrze umożliwiające wykonywanie czynności pielęgnacyjnych w okolicach twarzy.

https://www.horyzontybezgranic.pl/schodolazy-gasienicowe.php Domofony Bydgoszcz