Przedpokój to pomieszczenie, które dla projektanta wnętrz może być sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z niewielkim przedpokojem w mieszkaniu w bloku. Musi być praktyczne, ale również ma być wizytówką mieszkania.

To tutaj przyjmujesz gości, odbierasz od nich płaszcze i zapraszasz dalej. Jeżeli zastanawiasz się, jak urządzić przedpokój w małym mieszkaniu, podsuwamy Ci sprawdzone triki, dzięki którym pomieszczenie spełni swoją funkcję.

Przede wszystkim w przedpokoju należy wygospodarować miejsce na okrycia wierzchnie oraz buty. Jeżeli jest na to przestrzeń, warto zamontować szafę z przesuwanymi drzwiami.

Będzie niezwykle pojemna i oprócz butów oraz płaszczy pomieści sporo innych przedmiotów, takich jak odkurzacz czy deska do prasowania. Jeśli nie ma na to miejsca, wystarczy stojak na kurtki czy haczyki zamontowane na ścianie oraz szafka lub półka na buty.

Aby przestrzeń optycznie wydawała się większa, warto pomalować ściany na jasny kolor. Ponadto świetnym dodatkiem, zarówno funkcjonalnym jak i dekoracyjnym będzie lustro.

Zawsze przed wyjściem z domu, warto rzucić okiem, czy się dobrze wygląda, a ponadto umieszczone w odpowiednim miejscu sprawi, że przedpokój stanie się bardziej przestrzenny.

Sklep meblowy poduszki puchowe