www.synoradzki.com.pl

Węzeł orientalny swoją nazwę zawdzięcza popularności w krajach azjatyckich. Wiązanie orientalne tylko z pozoru wydaje się proste w wykonaniu. Myląca jest stosunkowo mała liczba ruchów, potrzebnych by zawiązać krawat. Węzeł orientalny sprawdzi się na krawatach wykonanych z grubych i wełnianych materiałów. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie małych kołnierzyków.

Powinni rozważyć go wysocy mężczyźni, bo to właśnie oni będą w nim wyjątkowo dobrze wyglądać. To wiązanie jest nieco asymetryczne, a co ważne nie rozwiązuje się samo. Jednak łatwo jest rozluźnić węzeł orientalny, dlatego wymagane jest precyzyjne zawiązanie i założenie krawata. By wykonać węzeł orientalny, zakładamy krawat szwem na zewnątrz, tak by szeroki koniec znalazł się po prawej stronie, a węższy po przeciwnej. Wąski koniec należy przeciągnąć na szerszym i skrzyżować.

Szeroki koniec przerzuca się nad tym węższym w bok. Chwytamy szeroki koniec i przeciągamy go spodem nad węzłem w górę, a później przez pętlę w dół. Teraz musimy już tylko odpowiednio uformować krawat. Lekko przytrzymujemy węzeł i ciągniemy w dół węższą końcówkę. By nadać wiązaniu ostateczny wygląd, dosuwamy krawat pod szyję.

https://www.horyzontybezgranic.pl/schodolazy_oferta.html rehabilitacja koszalin